SENIOR/MEDIOR FRONT-END DEVELOPER

SENIOR/MEDIOR FRONT-END DEVELOPER

Aurum Europe is een klein en snel groeiend bedrijf, actief in de energiesector. Met onze oplossingen geven wij eindgebruikers real-time inzicht en controle over hun energieverbruik. Voor onze zakelijke klanten bieden wij een totaaloplossing voor monitoring en control.

Met een getalenteerd en gemotiveerd development team zijn wij in staat in-house de benodigde elektronica en software (firmware, back-end en front-end) te ontwikkelen. De plannen zijn ambitieus maar we zorgen ervoor dat onze planning altijd realistisch is. Dit zorgt voor een prettige, uitdagende en dynamische werkomgeving. Het development team werkt volgens scrum/agile en is twee dagen in de week op kantoor en werkt de rest van de tijd vanuit huis.

Op dit moment is er ruimte voor uitbreiding in ons team en daarom zijn we op zoek naar jou (m/v) om ons team te komen versterken als: Senior / Medior Front-end developer (32 / 40 uur)

Het gaat om een uitvoerende functie waarbij je eindverantwoordelijk bent voor de Front-end producten van ons systeem. Je zal requirements moeten ontdekken en user interfaces ontwerpen. Implementeren en testen horen er natuurlijk ook bij. Je borgt de kwaliteit van je werk en zorgt voor tevreden eindgebruikers. Samen met je collega’s bespreek je de benodigde APIs en architectuur van het systeem.

Ook zal je junior collega’s en eventueel stagiaires begeleiden.

Wat voor teamlid zoeken wij?

 • Medior of senior ervaring en tenminste HBO-niveau
 • Affiniteit met de vormgeeving en het interactie ontwerp van aansprekende front-end applicaties
 • Communicatief, flexibel en leergierig
 • Bereidheid om van elkaar te leren in een klein team
 • Bereid om juniors te ondersteunen

Wat neem je mee?

Professionele ervaring met de volgende technologieën;

 • Typescript
 • ReactJS, React Native, NextJS
 • Redux
 • REST-APIs

Wat zou helemaal geweldig zijn?

 • Ervaring met Akka Streams, Sharding, Clustering, Projection, Sourcing en Persistence
 • Ervaring met SQL & Google Protocol Buffer
 • Ervaring met databases PostgreSQL en/of Cassandra
 • Ervaring met Jenkins en Docker
 • Bekend met werken met JIRA en Confluence
 • Github

Wat krijg je?

Een baan met marktconform salaris bij een groeiend bedrijf dat opereert op het snijvlak van energie en big data. Bijdragen aan een duurzame toekomst van een sector die in beweging is. Werken in een gaaf kantoor wat zowel met auto en OV goed te bereiken is. Samenwerken in een jong team en met interessante partners en klanten.

 

Wat bieden wij?

 • Marktconforme beloning
 • Vast dienstverband
 • 32 tot 40-urige werkweek, maar deeltijd behoort ook tot de mogelijkheden
 • Flexibele werktijden met deels de mogelijkheid om remote te werken
 • Een open en transparante bedrijfscultuur
 • Veel vrijheid om je rol zelf in te vullen
 • Gezamenlijke teamlunches, een uitstekend koffieapparaat, een potje tafelvoetbal of darten, wakeboarden en met regelmaat een activiteit in de omgeving van het kantoor in Breukelen.

Spreekt bovenstaande je aan? We nodigen je graag uit voor een kop koffie of potje tafelvoetbal bij ons op kantoor!

Stuur een mail naar jobs@aurumeurope.com met een korte motivatie en je track-record.